«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
15 Серпня 2018 року

Пісків матиме нову школу

Днями голова Костопільської райдерж­адміністрації Олександр Середа із експертами ТзОВ «B-Pro» здійснив планову робочу поїздку на будівництво нової школи у Пісківській об’єднаній громаді, повідомляє kostvlada.org. Компанія ТзОВ «B-Pro» є одним із сучасних лідерів впровадження інноваційних технологій та комплексних рішень у сфері освіти, експерти якої погодилися безкоштовно надати рекомендації щодо можливості реалізації комплексних рішень для здійснення сучасного навчального процесу в майбутній опорній школі.

Разом із сільським головою Василем Ярмольчуком та директором Пісківської загальноосвітньої школи Любов’ю Тхоревською експерти-консультанти акцентували увагу на питаннях щодо забезпечення новозбудованої школи сучасними матеріально-технічними та мультимедійними засобами навчання, зокрема, підготовки майданчиків для їх встановлення саме на стадії будівництва об’єкта. Всі рекомендації після узагальнення будуть передані виконавцю робіт для їх реалізації.
Нагадаємо, що у 2016 році на будівництво шкільного закладу виділено понад 16 мільйонів гривень. Цьогоріч на цю важливу справу вже спрямовано за рахунок коштів ДФРР 21401,592 тис. грн.  та  з місцевих бюджетів – 2379,879 тис. грн., з них  2141,960 тис. грн. – районний бюджет та 237,973 тис. грн. – сільський. Нині виконуються роботи щодо утеп­лення зовнішніх стін мінераловатними плитами та внутрішні опоряд­жувальні ро­боти.

Версія для друку
29
від 21.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»