«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

Перевізники піднімають ціни

Орієнтовно ціна квитків має зрости до 30 відсотків. Наміри свої перевізники пояснюють здорожчанням вартості пального, автозапчастин, а також збільшенням податкового навантаження на підприємців з 1 січня.

У зв’язку із запланованим підняттям тарифів на перевезення пасажирів влада, повідомляє прес-служба ОДА, звернулась до місцевих перевізників.
Зокрема, у листі за підписом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка йдеться, що держава зробила вагомі кроки на підтримку перевізників та економічного розвитку автопідприємств. Рівненська ОДА вже майже два роки не погоджує тарифи на пасажирські перевезення.
Постановою КМУ № 240 від 25 березня  2015 року передбачено, що приватні перевізники самостійно формують ціну квитка.
«Керівництво Рівненської облдержадміністрації з повагою ставиться до самостійної політики підприємців формувати тарифи на перевезення. Однак ми закликаємо перевізників не забувати і про пасажирів, які користуються їхніми послугами. Адже значного зростання доходів люди не мають», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Тож в Рівненській ОДА сподіваються, що перевізники з розумінням поставляться до фінансових можливостей жителів Рівненщини та суттєво не підвищуватимуть вартість квитків.
Тим часом, поцікавившись вже вчора у довідковому бюро  автовокзалу «Чайка» вартістю квитка, наприклад, з Рівного до Березного, довелося почути ціну у 52 гривні, тоді як ще дотепер доїхати за цим маршрутом можна було за 35 гривень. Зросла вартість проїзду практично за всіма маршрутами. Щоправда, як відсоток різниться – залежить від відстані та волі кожного окремого перевізника.  Тож, як бачимо, до прохання влади перевізники не дослухалися, залишилися байдужими і до скрути своїх співгромадян, бо ж, не дай Боже, матимуть менші прибутки. Цікаво, як би повелися перевізники, якби їх було змушено «обілечувати» кожного пасажира і офіційно декларувати кількість проданих квитків?
• Роман Вістенко

Версія для друку
2
від 13.01.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»