«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Педофіла шукають поліція і рівняни

Поліція Рівного днями зафіксувала два напади чоловіка на малолітніх дівчаток. Невідомий чіплявся до них у мікрорайоні “Північний”, про це повідомили УНН у відділі комунікації управління НП у Рівненській області.

На вул. Шухевича педофіл погрожував ножем 11-річній дівчинці. Лякав дитину фізичною розправою. Під вечір чоловік напав на 12-річну школярку. У ліфті будинку на вул. Волинської Дивізії намагався зняти одяг з дитини.
Діти повідомили, що чоловік — молодий, високого зросту, у нього сірі очі та гостра борода. Збоченець був одягнений у чорну куртку та у сірі штани. Має татуювання павука.
 — Поліція шукає нападника. На мікрорайон “Північний” було відправлено додаткові патрулі, — повідомила «РВ» Ольга Олійник, т.в.о. керівника відділу комунікації поліції Рівненщини. — Розшукати його поки що не вдалося.
Тим часом рівняни теж хочуть допомогти впіймати збоченця. У соцмережах  та на дверях будинків розмістили оголошення про появу збоченця та його розшук.

Версія для друку
4
від 27.01.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»