«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Паркан повернувся, а хлопці з Нацкорпусу – поки ні

Про те, що існує декларація на початок будівельних робіт у цьому місці, дізналася спеціальна комісія. Нагадаємо, що після того, як півмісяця тому паркан на вул. Кавказькій, 9 у Рівному повалили хлопці з Нацкорпусу, його звели повторно.

У ситуації розбиралася комісія з міських депутатів. Що вона виявила – у соцмережі Фейсбук поінформував її голова Святослав Стельмащук: «Вже є декларація на початок проведення будівельних робіт. Бачив її на власні очі! Цікавим фактом виявляється те, що декларація була подана 9 червня, в той же день і зареєстрована, за день до набрання чинності змін до законодавства у сфері містобудування, у яких вже для такого виду робіт потрібен ДОЗВІЛ, а не декларування своїх дій. Така декларація подана як від власника будівлі, який не має жодного документа на земельну ділянку, так і від юридичної особи, яка нині орендує цю земельну ділянку».
Однак,  як пояснив Святослав Стельмащук, відповідно до норм законодавства, право оренди на ділянку вже перейшло до нового власника будівлі, але документа нема, оскільки воно не оформлене в порядку, визначеному законом. Для цього необхідно прийняти рішення на сесії міської ради Рівного та підписати відповідний договір оренди. Лише після такої процедури, зауважив голова комісії, новий власник будівлі матиме право користуватися земельною ділянкою. Святослав Стельмащук підсумував «…ми маємо декларацію про початок робіт, до якої є ряд зауважень у посадових осіб архбудінспекції. А також є порушення вимог земельного законодавства: відсутність правовстановлюючих документів. Тому відповідні звернення про проведення перевірок сьогодні вранці надіслані до управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області та Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області». Після отримання відповідей про результати перевірок Святослав Стельмащук пообіцяв скликати комісію та прийняти рішення, які будуть затверджені на сесії.
Роман Вістенко

Версія для друку
25
від 23.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»