Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Острозька академія отримає 60 мільйонів

«Виїзні засідання досить дієві, адже безпосередньо на місцях можна дізнатися потреби регіону, відбувається живе спілкування. І дуже приємно, що починаємо працювати тут, в Корнинській школі. Адже це моя батьківщина, тут вчився мій батько», - зазначив голова бюджетного комітету Андрій Павелко.
У школі навчається 326 учнів, раніше навчання дітей проходило у три зміни. Після реконструкції будівля стала втричі більшою, що дає змогу учням навчатися в одну зміну.  Народний депутат Юрій Вознюк зазначає, що за два останні роки відкрито багато соціальних об’єктів, а це означає, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємося, і Корнинська школа - яскравий цьому приклад. До слова, це вже третя новозбудована школа в окрузі народного депутата:
«Рік часу, і будівництво першої черги Корнинсь­кої школи завершено. Навчальний заклад, який збудовано ще у 1934 році, сьогодні має якісний та сучасний вигляд з просторими кабінетами, спортивною і актовою залами, їдальнею та футбольним полем зі штучним покриттям. Тепер учні навчатимуться у комфортних умовах і головне – в одну зміну! Особлива подяка Андрію Павелку та всьому бюджетному комітету за реалізацію такого важливого освітнього об’єкта на Рівненщині».
У рамках виїзного засідання народні депутати оглянули діючий стадіон «Авангард», що в обласному центрі, та разом із керівництвом області  обговорили місцеві бюджети в умовах децентралізації, стан будівництва об’єктів соціальної сфери, розвиток дорожньої інфраструктури та основні напрями розвитку сфери охорони здоров’я.  Спілкувалися і щодо бюджету на 2018 рік, який нардепи  ухвалили напередодні.  Приємною новиною стало передбачення коштів на будівництво нового корпусу Острозької академії – одного із найстаріших навчальних закладів України.
– Цього року нам вдалося розморозити будівництво гуманітарного корпусу, залучивши на об’єкт 10 мільйонів, – зазначає Юрій Вознюк. – У 2017 році міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів відібрала три проекти, представлені Міністерством освіти, які будуть профінансовані за рахунок держбюджету. В цей перелік потрапила добудова корпусу Острозької академії. Кошти на реалізацію проекту університет буде отримувати впродовж 2018-2020 років. На минулому тижні ми проголосували за бюджет 2018 року, де на добудову Острозької академії вдалося передбачити 60 мільйонів. Нашу правку не лише підтримано, але й збільшено. Справжнім локомотивом у цьому процесі був ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, який доклав титанічних зусиль, аби добудова нового корпусу стала реальністю.
Анатолій Андрієвський

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: