«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

Особовий склад поліції Рівненщини привітали з професійним святом

Із другою річницею з дня створення Національної поліції України поліцейських Рівненщини привітали очільник обласної поліції, керівники області і правоохоронних структур. «Сьогодні вже нікому не треба доводити, що Національна поліція України - це боєздатний підрозділ, який на високому професійному рівні вирішує поставлені службові завдання щодо зміцнення законності і правопорядку в Україні, — звернувся до підлеглих начальник Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерій Самчук.

 — Усе інше залежить від нас самих - від наполегливості у досягненні намічених цілей, згуртованості при вирішенні складних завдань, свідомої суспільної позиції кожного з нас».

 

 

 

І хоч час висуває складні й масштабні завдання, які потребують знань, досвіду та професіоналізму, у поліції області працює чимало співробітників, які вміло, з гідністю та високою відповідальністю виконують свої службові  обов’язки.

 

 

 

«Маю тверді підстави зазначити, що поліція Рівненщини робить усе необхідне для захисту держави, загальнолюдських цінностей, життя та здоров’я її громадян, — наголосив Валерій Самчук. — Я вдячний кожному поліцейському за самовідданість, мужність та фаховість і бажаю всім працівникам високих досягнень і вагомих здобутків у службі.

 

 

За сумлінне ставлення до службових обовязків, розкриття злочинів та протидію правопорушенням присутнім зачитали Указ президента, Розпорядження голови Верховної ради України, наказ МВС України та Нацполіції. Крім того начальник обласного управління поліції Валерій Самчук оголосив Подяку кращим працівникам поліції та вручив погони із черговими спеціальними званнями.

 

 

Також кращих працівників поліції області відзначили і керівники Рівненської обласної державної адміністрації, міської та обласної рад.

 

 

Під час урочистостей присутні також хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя виконуючи службовий обов’язок.

 

Наостанок присутнім подарував незабутні враження невеличкий концерт, а далі — нелегка, але почесна служба.

 

 

-- Відділ комунікації

поліції Рівненської області

 

Версія для друку
31
від 04.08.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»