«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

«Осінні стежки 2017»

22 жовтня 2017 року у лісовому масиві поблизу смт Оржів Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено відкриті змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки - 2017».

У змаганнях взяли участь більше 200 школярів, які представляли команди гуртків комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради з Корецького, Рокитнівського, Рівненського, Дубенського, Острозького районів, м.Рівного та команди з м. Острога, м. Нетішина, Млинівської, Бугринської та Смизької об’єднаних територіальних громад.

Змагання проводилися на дистанціях «Туристська смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» серед учнів молодшої та старшої вікової групи .

Переможцями змагань на дистанції «Туристська смуга перешкод» стали гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Музичук Анастасія з Корецького району та Парфенюк Вадим з Острозького району, Хмара Діана з команди Дубенської районної станції юних туристів, Лєдяєв Максим з команди Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» №17 Рівненської міської ради.

Переможцями змагань на дистанції «Спортивне орієнтування» стали Одинець Ольга, Щербачук Микола, Робейко Мирослав з команди Бугринської ОТГ та Приходчук Анастасія з команди Смизької ОТГ.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

•  Директор В. М. Григор

 

 

 

 

Версія для друку
42
від 20.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»