Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним»

Долучилися до вшанування пам’яті тих, хто відвойовував мир на українській землі, і студенти та викладачі Рівненського інституту Київського
університету права НАН України. Відгукнувшись на пропозицію працівників бібліо­теки, вони передали з домашніх архівів матеріали, які стали унікальними експонатами вузівської тематичної виставки «Неопалима купина людської шани. Пам’ятати. Зберегти». До уваги  відвідувачів – фотографії їхніх родичів з короткою біографією, плакат про відзначення 40 – річчя Перемоги, бойові патрони, збережені з часів війни. Тривожно зворушують серце пожовклі похоронка та військовий квиток. Всі ці експонати зібрані в розділі виставки «Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним». Історію України та рівненського  краю під час Другої світової війни висвітлює рубрика «Пам’ять, збережена словом: історія Другої світової війни на сторінках книг».
Беручи до уваги те, що в Указі Президента наголошено на рівному вшануванні кожного, хто боровся з нацизмом, на виставці знайшли місце фотографії і членів ОУН-УПА, бійців польської армії та ін.
Основою добробуту будь-якої держави є її внутрішній спокій, тобто взаєморозуміння, взаємоповага і взаємодопомога. Рецепт примирення простий – знати історію. Головне, аби в українців виникло бажання цим рецептом скористатися.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: