«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Олексій Муляренко нагородив кращих підприємців Рівненщини

У першу неділю вересня підприємці Рівненщини відзначатимуть своє професійне свято. Напередодні, кращих представників малого і середнього бізнесу відзначили у Рівненській ОДА. Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко подякував підприємцям за те, що вони створюють робочі місця, займаються виробництвом, торгівлею та надають послуги: «Щиро завдячую вашій щоденній наполегливій праці, адже ви зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти.

 

 

 

 

Із привітаннями до підприємців звернувся голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко:

 

«В нашій області існує понад 5 тисяч малих підприємств та  близько 300 – середніх. Велика армія підприємців Рівненщини складає близько 33 000 фізичних осіб. Ви – люди, які сумлінно працюють, платять податки та створюють робочі місця. Тільки за перше півріччя майже 2 мільярда гривень сплатили платники податків Рівненщини», - зауважив Олексій Муляренко.

 

 

Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко подякував підприємцям за те, що вони створюють робочі місця, займаються виробництвом, торгівлею та надають послуги: «Щиро завдячую вашій щоденній наполегливій праці, адже ви зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. На сьогодні малий і середній бізнес Рівненщини є однією зі складових економічного розвитку нашої області».

 

 

Свої відзнаки голова облдержадміністрації Олексій Муляренко вручив як фізичним особам - підприємцям, так і директорам приватних і комунальних підприємств, товариств із обмеженою відповідальністю.

 

До привітань долучилися голова облради Олександр Данильчук та керівник обласного об’єднання організацій «Роботодавці Рівненщини» Михайло Кривко. Найсумлінніших підприємців відзначили також обласний центр зайнятості, торгово-промислова палата та Головне управління ДФС у Рівненській області.


-- Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
35
від 31.08.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»