Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Обрано переможця конкурсу на посаду керівника КЗ «Обласний перинатальний центр»

12 липня відбулися два засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.
 На першому члени комісії розглянули заяви претендентів та додані до них документи щодо участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря КЗ «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради. Під час другого ж – обрали переможця.

Претендент на зайняття вакансії виявився лише один – заступник головного лікаря перинатального центру Вікторія Єнікеєва, яка до цього вісім років працювала на посаді головного лікаря цієї ж лікувальної установи. За результатами другого засідання Вікторію Миколаївну одноголосно і обрали переможцем конкурсу.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.20171094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», призначення Вікторії Єнікеєвої на посаду головного лікаря відбудеться за результатами розгляду подання комісії на сесії обласної ради 27 липня. Після чого голова обласної ради має підписати з нею контракт на наступні 3 або 5 років, залежно від рішення депутатів.

Довідково: Вікторія Єнікеєва закінчила Томський медичний інститут за фахом «Лікувальна справа» та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

У період з 1983 до 1990 років працювала лікарем акушером-гінекологом медичної санітарної частини РПО «Азот» та медико-санітарної частини 132 м.Кузнецовськ.

З 1990 року – лікар акушер-гінеколог жіночої консультації поліклініки №3 м.Рівне.

1990-1991 рік – на посаді завідуючої жіночої консультації пологового будинку №2.

З 1991 року – завідуюча пологовим відділенням пологового будинку №2.

З 1995 до 2001 року – займала посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування ПБ №2.

Упродовж 2001-2010 років – завідувач гінекологічного відділення Рівненської обласної лікарні.

До 2014 року – працювала за сумісництвом на посаді головного спеціаліста з акушерства та гінекології обласного управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

У 2010 до 2018 року – очолювала Обласний перинатальний центр Рівненської обласної ради.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» та «Організація і управління охороною здоров’я». Здобула науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Соціальна медицина». Отримала почесне звання «Заслужений лікар України». 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: