«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Облрада «замахнулася» на видобуток бурштину

Комунальна комісія Рівненської обласної ради на своєму засіданні вирішила, що в області має бути обласне комунальне підприємство, яке б займалося видобутком бурштину. Мовляв, на Волині таке є, а в нас немає.

Автором ідеї є екс-голова облради Михайло Кириллов. На його думку, треба створити комунальне підприємство облради, виділити для нього земельну ділянку, на якій є поклади бурштину, отримати спецдозвіл на видобуток «сонячного каменю» і знайти інвестора, який все це профінансує. Кириллов впевнений, що обласний бюджет від того виграє, а надходження будуть від продажу бурштину за кордон.
Депутатів у їхніх намірах не зупинило навіть те, що на Волині комунальне підприємство не отримало спецдозволу на видобуток бурштину і мало перевірку СБУ. Про це депутатів повідомив керуючий справами облради Богдан Сологуб. Натомість комісія дала доручення апарату обл­ради  підготувати проект про створення такого комунального підприємства.
Статутний капітал, як вважають обранці, може обмежитися і тисячею гривень. Уже згадуваний ініціатор створення такого підприємства Михайло Кириллов  запевняє, що інвестора, який теоретично мав би вкласти кошти у комунальне підприємство з видобутку бурштину, наразі немає.
Нагадаємо, що у Рівному діють два державних підприємства з видобутку бурштину – «Бурштин України» та «Укрбурштин», які ледве зводять кінці з кінцями.

Роман Вістенко

Версія для друку
11
від 16.03.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»