Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Облрада «замахнулася» на видобуток бурштину

Автором ідеї є екс-голова облради Михайло Кириллов. На його думку, треба створити комунальне підприємство облради, виділити для нього земельну ділянку, на якій є поклади бурштину, отримати спецдозвіл на видобуток «сонячного каменю» і знайти інвестора, який все це профінансує. Кириллов впевнений, що обласний бюджет від того виграє, а надходження будуть від продажу бурштину за кордон.
Депутатів у їхніх намірах не зупинило навіть те, що на Волині комунальне підприємство не отримало спецдозволу на видобуток бурштину і мало перевірку СБУ. Про це депутатів повідомив керуючий справами облради Богдан Сологуб. Натомість комісія дала доручення апарату обл­ради  підготувати проект про створення такого комунального підприємства.
Статутний капітал, як вважають обранці, може обмежитися і тисячею гривень. Уже згадуваний ініціатор створення такого підприємства Михайло Кириллов  запевняє, що інвестора, який теоретично мав би вкласти кошти у комунальне підприємство з видобутку бурштину, наразі немає.
Нагадаємо, що у Рівному діють два державних підприємства з видобутку бурштину – «Бурштин України» та «Укрбурштин», які ледве зводять кінці з кінцями.

Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: