«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Обєдналися в молитві за мир у державі

Голова обласної ради Микола Драганчук узяв участь в молитовному сніданку, який відбувся за участі представників органів влади різних рівнів, духовенства, військових, науковців і громадських діячів.

- Вдячний священнослужителям, які щодня проповідують Слово Боже, відроджують духовність, морально-етичні цінності серед людей, підростаючого покоління і, основне – віру в Бога. А також добровольцям, волонтерам, всім громадянам, які проявили жертовність, небайдужість до долі країни. Завдяки вашій допомозі змогли вистояти в найбільш важкі перші місяці російської агресії й нині ви підтримуєте не лише матеріально армію, а й надаєте таку важливу допомогу воїнам, ветеранам АТО, їх родинам та пораненим, - зазначив голова обласної ради Микола Драганчук.

Під час сніданку говорили про те, наскільки важливим є обєднання зусиль задля позитивних змін у країні та досягнення миру. Подібні заходи на Рівненщині проходять уперше.  

• Обласна рада

Версія для друку
41
від 13.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»