«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Нові вистави, проекти, фестивалі

Завісу 43-го театрального сезону Рівненського театру ляльок піднято. Яким він буде? Все розповісти ми звісно ж не можемо, щоб не сполохати диво. Та дещо цікаве ви дізнаєтесь.

 Тож цими вихідними після літньої перерви ми показали вам вистави "Злидні" та "Вчимося рахувати". Окрім цього наші актори спільно із театральною студією "Лялькові сходинки" зіграли благодійну виставу "Оскар і Рожева пані". Отримані від продажу квитків на неї та благодійні внески зібрали 4155 гривень. Кошти передали на лікування трирічної Вероніки Лесковець. Дівчинка бореться з гострим лімфобластним лейкозом.

 

- У новому сезоні наша артистка Олена Ткачук як режисер буде працювати над виставою "Пливе човен". Вона буде розрахована на дітей віком від пяти років. А ще плануємо створити виставу-гру для дітей від 1 до 3 років. Вистав для цієї вікової категорії у театрах ляльок немає. Ці діти непосиди і вони ще не розуміють того, що відбувається на сцені тому їм це просто не цікаво. Наразі ми називаємо цей проект "Бебі рум" і відбуватися він буде не на сцені а у залі для репетицій. Таким чином у меншому приміщенні актори зможуть краще контактувати із малечею. Це буде інтерактивна вистава-гра, - розповів заступник директора театру ляльок Роман Микитюк.

У жовтні рівненські лялькарі поїдуть на фестивалі в Ужгород та Вінницю. А вже у листопаді разом із вами святкуватимемо день народження нашого театру.

-- РІВНЕНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

Версія для друку
37
від 15.09.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»