«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Новенькі швидкі –на розбиті дороги

Світовий досвід переконує, що майже кожна успішна нині на світовому ринку країна починала економічні реформи з будівництва і реконструкції доріг. Окрім усього іншого, це допомагало оживити внутрішній ринок, дати роботу якомога більшій кількості громадян тієї чи іншої країни.

 Але Україна поки що будувати дороги не поспішає, натомість намагається якнайшвидше об’єднати громади, а як там житимуть люди з розбитими дорогами, ніхто прогнозувати не збирається, обіцяють, що дороги будуватимуть після об’єднання.
У понеділок біля Рівненської ОДА представникам районних лікарень, Рівненським міській та обласній вручили ключі від автомобілів швидкої допомоги марки «Сітроен», які були придбані за кошти Світового банку. Під час реалізації на Рівненщині відповідного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» закуплено 18 швидких, укомплектованих сучасним медичним обладнанням.
Призначені вони для транспортування хворих для надання вищого рівня меддопомоги.
Бригади ж, які будуть працювати на цих автомобілях, є в штатному розписі кожної лікарні. Завдяки  згаданому проекту вони пройшли додаткові тренінги в межах цілого комплексу навчань. Утім керівництво обласного УОЗ каже, що це не такі вже й ексклюзивні авто, щоб потребувати додаткового підвищення кваліфікації медиків, а відрізняються вони, передусім, своїм сучасним обладнанням.
Як кажуть, час покаже, як довго ці делікатні французькі авто зможуть їздити по наших жахливих дорогах.
Вл. Інф.

Версія для друку
28
від 14.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»