«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Немовицька громада продовжує роботу над організаційними питаннями

Немовицька громада Сарненського району, яка утворилася минулоріч восени одна з найбільш багаточисельних, і нараховує 11800 мешканців. До її складу увійшли три сільські ради - Немовицька, Тиннівська та Зносицька. Своє самостійне господарювання громада розпочала вже у 2018 році. Там сформували виконком, опрацьовують статут громади, план соціально-економічного розвитку, Готуються до прийому-передачі майна з комунальної власності району - медичних, освітніх, соціальних закладів.

  Аби більш фахово вирішити інші питання представники громади  завітали на консультації до фахівців Офісу реформ Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, які реалізують проект ПУЛЬС. 

Громада спілько з консультантами розглянули наступні питання – як і на скільки часу передавати субвенцію – освітню та медичну, чи варто створювати відділ освіти, оскільки громада має 5 великих шкіл, та 3 ДНЗ.  На яких умовах і скільки можна преміювати голову громади та виконавчий апарат. З чого слід розпочинати медичну реформу.  Депутуати кажуть що у громаді відчувають нестачу сімейних лікарів, адже вони не надто хочуть працювати у селах.

Консультанти  надали відповіді на усі проблемні питання. Консультант з юридичних питань Василь Курилас нагадав  про антикорупційну складову роботи депутатів ради та працівників ОМС, наголосив про вчасну подачу електронних  декларацій.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер надала поради щодо фінансового планування бюджету громади, та порадила якомога швидше розпочати процес передачі майна на баланс громади.  

-- Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Версія для друку
10
від 09.03.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»