«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

Не можуть визначитися, хто керуватиме комунальними закладами

Свого часу депутати облради вирішили, що саме вони мають обирати керівників комунальних закладів. І хоча за процедурою такі вибори проводять спочатку в трудових колективах, проте це звичайнісінька «фількіна грамота» – останнє слово все одно за депутатами – як вони вирішать, так тому і бути.

Як виявилося, через політичні протиріччя та конфлікт інтересів у частині кадрових питань між двома найбільшими фракціями облради (БПП та “Батьківщини”) прийняти хоч якесь рішення щодо низки кадрових питань у нинішньому складі депутатського корпусу обласної ради досить складно. П’ять із одинадцяти питань, які стосувалися  кадрових призначень, на сесії у середу обласна рада провалила.
Окрім того що не обрали головного лікаря онкодиспансеру, без керівників до наступної сесії будуть обласний будинок дитини у Рівному, Урвенський психоневрологічний інтернат, Дубенський будинок-інтернат для людей похилого віку та Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту. Голосуватимуть за керівників цих закладів знову вже на наступній сесії.
Тим часом депутати проголосували, зокрема,  за те, щоб укласти нові контракти з Наталією Сосюк (Рівненський обласний ліцей-інтернат), Сергієм Шемосюком (Рівненська обласна спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву) та Володимиром Воробйом (Станція юних натуралістів).
Роман Вістенко

Версія для друку
36
від 12.09.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»