«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Нагородили спортсменів-переможців

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, заступник Світлана Богатирчук-Кривко та голова облради Микола Драганчук днями зустрілися із чемпіонами і призерами України, світу та Європи 2017 року, їх тренерами та вручили сертифікати на грошові виплати.


 «Дякую вам за потужну працю в ім’я нашої держави. Ви демонструєте надзвичайні результати. Я особисто знаю, скільки зусиль потрібно докласти для перемоги. За вашими нагородами стоїть напружена боротьба, прагнення досягти успіху за будь-яку ціну. Рівненщина пишається вами, шановні спортсмени!», - наголосив Олексій Муляренко.
Голова ОДА особливо відзначив багаторазового чемпіона України, світу та Європи зі спортивних танців на візках, заслуженого майстра спорту України Івана Сівака. Спортсмен нещодавно завоював «золото» на чемпіонаті світу в категорії «соло». Крім того Іван став «Спортсменом місяця» на міжнародному рівні.
Олексій Муляренко також подякував спортсменам, чиї виступи стали яскравими сторінками в українському спорті.
З-поміж них видатна паралімпійка Юлія Галінська, яка цьогоріч показала найкращий результат серед жінок на чемпіонаті Європи та Кубка світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, а також відомий стрілець Олег Омельчук, котрий виборов «срібло» на чемпіонаті Європи зі стрільби зі пневматичної зброї та зі стрільби кульової, а також посів друге та третє місця в фіналі Кубка  світу зі стрільби кульової.
У свою чергу спортсмени та їхні тренери висловили вдячність керівництву Рівненщини за підтримку галузі та зазначили, що з великою надією чекають на спорткомплекс у Рівному, адже сьогодні в області обмаль місця для занять спортом, до того ж, немає можливостей для проведення змагань міжнародного рівня.
Прес-служба ОДА

Версія для друку
6
від 17.11.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»