Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Нагороди героям


20-річний рівнянин Дмитро Свідерський проходив службу в 122 окремому аеромобільному батальйоні. На початку квітня під час виконання бойового завдання поблизу Авдіївки воїн підірвався на міні та отримав важке поранення. Його евакуювали до військового госпіталю у Красноармійську. Звідти десантник був переведений до лікарні імені Мечникова міста Дніпропетровськ. Там серце молодого воїна зупинилося.
- Для матері це велике горе втратити сина. Я вірю, що смерть Діми була не марною, що мій син зробив усе можливе, аби наблизити мир на нашій землі. Я бажаю усім українським солдатам, щоб ви з перемогою повернулися додому живими і здоровими, - звернулася Людмила Свідерська до бойових товаришів загиблого сина та усіх українських воїнів.


• Роман Тарадайко


Військовослужбовця АТО з Костопільського району Сергія Головчака посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.
Нагороду встановлено за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Відповідний Указ оприлюднено на сайті Глави держави.
Мешканець села Пісків Костопільського району Сергій Головчак загинув у зоні АТО під Іловайськом. Довгий час військовий вважався зниклим безвісти. За аналізом ДНК вдалося встановити його особу.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: