«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

На Рівненщині завершився фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!»

Зі всього різноманіття фізкультурно-оздоровчих подій, які відбуваються на Рівненщині, особлива увага завжди приділялася заходу «Ти зможеш, якщо зміг я!», адже в ньому беруть участь діти-вихованці спеціальних навчальних закладів.

Для деяких з них початок зими асоціюється з вже традиційними спортивними естафетами і конкурсами, котрі для дітей проводять працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області.

В селі Тучин Гощанського району знаходиться спеціальна школа-інтернат, учні якої завжди особливу увагу приділяли фізичній культурі і активному дозвіллю. Як наслідок, майже щороку вони визначають кращих з-поміж себе спортсменів, котрі потім утворюють команди і борються за нагороди в спортивних конкурсах.

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» протягом листопада та грудня залучили сотні учнів спеціальних навчальних закладів до рухової активності. Але саме в Тучині вже звичні естафети набули нового масштабу, бо діти дуже довго готувалися до них, відпрацьовували роботу в командах і будували стратегію на кожну дистанцію. Найкраще зуміли впоратися з завданнями «Українці», команда «Оба-на» їм трішки поступилася і стала другою, а юні «Стріли» зуміли «влучити» на третє місце п’єдесталу. Всі вони були відзначені цінними нагородами і сувенірами.

Окрім цього судді з-поміж майже півсотні малюнків на спортивну тематику вибрали три найкращих, авторів яких нагородили призами. Абросімов Станіслав, Степанчук Валентина та Козир Ганна тепер знають, що спортивні відзнаки можна отримувати й за творчі досягнення.

Версія для друку
50
від 16.12.2016р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»