Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині відзначили кращих спортсменів 2015 року

Під час підсумкової колегії обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту відбулось оголошення результатів щорічного конкурсу «Герої спортивного року».
Рейтинг формувався за підсумками спортивного сезону 2015 року. Нагороди спортсменам вручив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.
Так, «Сенсацією року» став 15-річний вихованець Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю Владислав Кузько. Юнак цьогоріч став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби та виконав норматив майстра спорту України. Владислав також представляв Україну на чемпіонаті світу.

Спортсменом року оголошено майстра спорту України міжнародного класу з плавання Михайла Романчука, а спортсменкою – заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики Ольгу Земляк.
«Народним вибором» визнано легендарного 65-річного самбіста, тренера ДЮСШ «Колос» Миколу Кобу, котрий цьогоріч завоював золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів.

Кращою командою стала збірна «Західний вогонь» зі софтболу, водночас переможницею у номінації «Чесна гра» - рівненська баскетбольна команда «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП».

У номінації «Тренер року» перемогу отримав заслужений тренер з плавання Петро Нагорний, а у номінації «Спортивна слава Рівненщини» - заслужений майстер спорту України з плавання Анна Хлістунова-Шарпар.

Найкращим спортивним організатором року визнано президента обласної федерації баскетболу Сергія Шемосюка, а меценатом року – ТОВ «ОДЕК».

Переможницею номінації «Сильні духом» стала дзюдоїстка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Гусєва, у номінації «Разом з олімпійцями» кращим став майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віктор Недашковський. Інтернет-видання «ВСЕ про СПОРТ» визнано об’єктивним та компетентним мас-медіа.

Редактор інтернет-видання «ВСЕ про СПОРТ» Віктор Самчук - переможець у номінації "Обєктивність та компетентність"

«Спортсмени Рівненщини показують високі результати як на європейських, так і світових чемпіонатах.  Наша область може із впевненістю претендувати на звання найспортивнішого регіону. Рівненщина – лідер у третій групі областей. Водночас обласна влада робитиме усе можливе, аби й надалі підтримувати наших спортсменів, популяризувати галузь та здоровий спосіб життя», - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

 Крім того, на церемонії відзначили роботу кращих підрозділів молоді та спорту  райдержадміністрацій та міськвиконкомів області. А за вагомий внесок у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів керівнику рівненського «Інваспорту» Віктору Кучеру вручено орден «За заслуги» III ступеня.

Довідково: Щорічну урочисту церемонію «Герої спортивного року Рівненщини» проводять п’ятий рік поспіль Відділенням Національного комітету України у Рівненській області спільно з управлінням у справах молоді та спорту ОДА. Керівники фізкультурно-спортивних товариств, члени виконкому РОВ НОК України, працівники управління таємним голосуванням визначають переможців у зазначених номінаціях.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: