«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

На Рівненщині прокуратура та поліція вкотре вилучили велику партію бурштину орієнтовною вартістю 6 млнгрн

На теренах Рівненської області триває системна роботаз виявлення, розкриття, розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконними операціями з бурштином.

Зокрема, у результаті проведених спільних заходів працівників  прокуратури Рівненської області, Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області07.12.2017  виявлено та ліквідовано діяльність чергового підпільного цеху з обробки «сонячного» каміння  та вилучено майже 600 кг обробленого і необробленого бурштину орієнтовною вартістю 6 млн грн,атакож спеціальне обладнання для його обробки в кількості 21 одиниці.

Зазначені слідчі дії проведено у межах кримінального провадження, розпочатого органами поліції за ст.ст. 240, 294, 342, 345 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, масові заворушення, опір та насильство щодо працівника правоохоронного органу).

У кримінальному провадженні, процесуальне керівництво у якому  здійснює прокуратура Рівненської області, тривають слідчі дії з метою встановлення осіб, причетних до незаконних оборудок з бурштином. 

Важливо зазначити, що упродовж поточного тижня правоохоронні органи вилучили на території області 1,6 т  бурштину, вартість якого становить близько 16 млн грн.

 -- Прес-служба прокуратури Рівненської області

Версія для друку
9
від 08.12.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»