«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

На Дубенському меморіалі у Рівному небайдужі містяни стали учасниками мистецької акції «Перша хвилина миру»

«Вже четвертий рік поспіль 8 травня, День пам’яті та примирення, ми відзначаємо з більшістю європейських країн. Ми віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.

Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати тих, хто ціною свого життя чи долі подарував нам усім майбутнє», - зазначив Олексій Муляренко.

Для присутніх прозвучали музичні композиції від академічного камерного оркестру обласної філармонії, хорових колективів «Етерніта» та «Воскресіння», солістів  Миколи Швидківа та Павла Мищука.

Традиційно, о 23.01 – у першу хвилину тиші, запалили «вічний вогонь», а у небо випустили сотню повітряних кульок зі світлодіодами - у память про загиблих під час війни.

 Довідково. Рівне перебувало під нацистською окупацією з 28 червня 1941 р. по 2 лютого 1944 р. - 945 днів. За цей час в місті було знищено понад 102 тисячі  радянських військовополонених і цивільних громадян, а у Рівненській області – понад 232 тисячі. Повністю або частково було спалено 176 сіл. Десятки тисяч мешканців області брали участь у русі Опору – у лавах українських, радянських, польських збройних формувань і підпільних організацій.

-- Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
17
від 27.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»