«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Листопада 2018 року

Муляренко обіцяє спортивний комплекс і кілька мішків картоплі для тих, хто втратив городи

Кожен голова Рівненської ОДА свого часу намагався якимось чином увійти в історію Рівненщини. Збудувати рай в окремій області – завдання практично нереальне, і тому шансів набути позитивної репутації зовсім небагато. А ось збудувати якийсь значимий об’єкт та ще й, якщо вдасться, за державні кошти – шанс цілком реальний. І як тут за нього не вхопитися?

Кілька таких об’єктів залишив після себе екс-очільник ОДА Василь Берташ і навіть запланував збудувати на вулиці Макарова у Рівному спортивний комплекс, але не встиг. Наступникам Берташа було не до цього, та й взагалі про глобальні речі вони, схоже, намагалися не думати, оскільки знали, що часи непевні і біля керма цього човна вони ненадовго. А ось Олексій Муляренко вирішив такий шанс використати, навіть попри те, що стабільні часи в Україні все ще не настали.  І навіть якщо йому і не вдасться завершити цей об’єкт, і робити це доведеться його наступникам, бо навряд чи хтось  насмілиться поставити хрест на 50-ти мільйонах гривень, які обіцяють вкласти у будівництво ще до кінця цього року, пан Муляренко все одно опиниться у виграшній ситуації. Він увійде в історію хоча б тим, що зрушив камінь із місця.

 

У вівторок офіційно стартувало будівництво спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному. На майданчику вже почала працювати техніка, тут розрівнюють територію, встановлюють огорожу. Будівництво обіцяє бути масштабним, і вестимуть його аж на площі 11 гектарів, щоправда, поки невідомо, скільки гектарів буде задіяно ще до кінця цього року. А тим, хто позбувся городів на Макарова, Олексій Муляренко обіцяє особисто компенсувати втрати.
– Рівненщина чекала цього майже 10 років – стільки часу минуло від народження сміливої ідеї до початку її втілення. І ось сьогодні офіційно стартувало будівництво спорткомплексу на Макарова. На цей об’єкт у нинішньому році передбачили 50 мільйонів гривень із різних джерел фінансування: 5 мільйонів спрямували з обласного бюджету, Державний фонд регіонального розвитку виділив 30 мільйонів, ще 15 – це державна субвенція на спорудження спортивних арен. До речі, будівництво спорткомплексів – це нова державна програма, відповідно до якої такі палаци спорту мають з’явитись у шести областях України. І Рівненщина – єдина, де вже розпочали будівництво, – розповів під час імпровізованої прес-конференції біля будівельного об’єкта голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
За його словами, перша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань навіть міжнародного рівня.  Споруда, передусім, буде використовуватися для  рівненських спортсменів.
– Спорткомплекс суттєво покращить можливості для тренувань із багатьох видів спорту. Окрім того, він дасть можливість збільшити кількість наших вихованців до 1,5 тисячі. Це стане значним поштовхом для популяризації здорового способу життя на Рівненщині, – впевнений директор ОСДЮСШОР Сергій Шимосюк.
Важливою перевагою майбутнього спорткомплексу є і те, що, за потреби, він трансформуватиметься в концертний або виставковий зали. Це буде багатофункціональна споруда на Рівненщині, до того ж, єдиний об’єкт такого роду на західній Україні і один із небагатьох в державі.
А вже за кілька годин після початку будівництва Олексій Муляренко на своїй сторінці у Фейсбук написав наступне: «Ми це зробили! Багато хто не вірив, дехто намагався, щоб це не відбулось, але сьогодні ми офіційно почали будівництво першої черги спорткомплексу на Макарова!
Це спортивний об’єкт, це інфраструктурний об’єкт, розвитковий, амбітний і точно реальний. Відтепер будемо разом спостерігати, як крок за кроком відбуваються позитивні зміни.
Держава бере курс на виховання здорового покоління й інвестує в це кошти платників податків. Ми будуємо палац спорту, щоб там могли займатися не 800, а, принаймні, 1,5 тисячі вихованців спортшколи, і щоб їм більше не доводилося у кілька змін тренуватися в шкільних спортзалах. Ми створюємо умови, щоб у Рівне приїжджали з інших областей на збори, а не навпаки. Ми хочемо приймати змагання міжнародного класу, проводити мистецькі заходи й об’єднувати в одному місці до 3 000 людей.
Це все не розкіш, а вимога сьогодення. Тому рівняни, жителі області заслуговують на хороший, сучасний спорткомплекс. І такий ми зараз будуємо!
Дякую всім, хто повірив і став разом з нами до роботи... Петро Порошенко, Геннадій Зубко, Ігор Жданов, ЛевПарцхаладзе, Рівненська обласна рада».
Роман Вістенко

Версія для друку
32
від 10.08.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»