«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Молоді офіцери поповнили підрозділи Нацполіції Рівненщини

Сьогодні, 25 червня, відбулася зустріч начальника ГУНП в Рівненській області Валерія Самчука з випускниками вищих навчальних закладів системи МВС України. Всім 52 молодим фахівцям запропонували посади слідчих, працівників оперативних служб та блоку превенції Національної поліції Рівненщини.

  

Головний поліцейський області наголосив, що за кожним із них буде закріплений наставник із числа досвідчених правоохоронців, котрий надаватиме їм допомогу під час несення служби, ділитися тонкощами роботи.

«Рівненщині потрібні висококваліфіковані спеціалісти, які будуть втілювати в життя реформи та чітко визначать нові завдання та пріоритети боротьби зі злочинністю. Впевнений, що ви зможете застосувати набуті знання в умовах, що швидко змінюються, а ваша професійна компетенція дозволить органічно включитися в практичну діяльність підрозділів поліції», — зазначив Валерій Самчук.

Молодим офіцерам також наголосили на дотриманні дисципліни та законності та побажали успіхів на службі.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 

Версія для друку
25
від 22.06.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»