«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

«Можуть не лише спостерігати, а й моделювати власні іграшки»: у Рівному відбулися змагання з початкового технічного моделювання

23 березня комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У них брали участь 17 команд у складі 34 учасників, які представляли позашкільні навчальні заклади області.

 - У молодшому шкільному віці діти знайомляться з технічними іграшками, спостерігають за роботою різних побутових приладів, але вони можуть не лише спостерігати, а й моделювати власні іграшки – це і єпочаткове технічне моделювання, - розповідають в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. - Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні.
У результаті змагань команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» посіла І місце, Дубенської міської станції юних техніків – ІІ місце, Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце, Корецького районного будинку школярів – ІІІ місце.

• Прес-служба Рівненської обласної ради

Версія для друку
12
від 24.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»