«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Микола Драганчук привітав «лідерів якості Рівненщини»

28 лютого відбулося нагородження переможців обласного конкурсу, на якому визначали кращих виробників послуг, продукції та товарів краю. - Удостоїтися звання «Лідер якості Рівненщини» – це справді почесно, - зазначив, вітаючи переможців конкурсу, голова обласної ради Микола Драганчук.

 – В цьому залі зібралися люди підприємливі, які віддають свою енергію, аби Рівненщина була на високому рівні розвитку. Незважаючи на труднощі, ви робите внесок у розвиток місцевої економіки. При цьому, думаєте не тільки про себе, область та державу, а й про наших дітей та внуків, які хочуть жити в якісному світі.  Пишаємося, що маємо багато підприємств, які знані далеко за межами нашого регіону і, навіть, за кордоном.  Недарма кажуть, що якщо рівненське – то добре. Бо це наше, українське.

Загалом почесними відзнаками нагородили 40 місцевих виробників. Кращих визначали в номінаціях: роботи та послуги, продовольчі товари, товари виробничо-технічного призначення, промислові товари для населення.

Конкурс «Лідер якості Рівненщини» був започаткований минулого року. Його метою є забезпечення якості та конкурентоспроможності продукції місцевих товаровиробників, а також популяризації їхніх товарів.  Отримання відзнаки дає можливість переможцям маркувати свою продукцію спеціальним логотипом.

Версія для друку
8
від 24.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»