«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Мелодія Останнього дзвінка

26 травня у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок, який сповістив про фініш у марафоні тривалістю в навчальний рік. На свято зібралася вся ліцейська родина: випускники та їх батьки, ліцеїсти 8-10 класів, педагоги, тренери-викладачі, усі працівники закладу.

Традиційно, директор ліцею-інтернатуДарія Михайлівна Таргоній підвела підсумки навчального року, що минаєта відзначила дипломами переможців і призерів чемпіонатів Європи і Світу, міжнародних змагань, з видів спорту, що функціонують в ліцеї, вручила грамоти учням за вагомі успіхи в навчанні та активну участь в житті ліцею-інтернату.

 Розділити радість урочистої події на свято завітали гості: голова Рівненської обласної ради Драганчук М. М., заступник міського голови Волос В.Г., президент жіночого футбольного клубу «Родина» Кривко М.П. З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної ради Микола Миколайович Драганчук, який вручив нагороди й цінні подарунки тренерам-викладачам. Привітав зі святом випускників і Михайло Петрович Кривко.

 Для випускників, батьків, гостей урочистої події лунали пісенні й хореографічні подарунки, власні вірші вихованців навчального закладу.

На завершення свята випускники випустили повітряні кульки, які символізують радісне, щасливе, дитинство.

 

Версія для друку
21
від 26.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»