«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Марина Порошенко відкрила Тиждень Китайсько-українського культурного обміну

24 квітня Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у відкритті Тижня Китайсько-українського культурного обміну в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях». За словами дружини Глави держави, проведення цього заходу має особливе значення, оскільки у 2017 році відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською народною республікою.

«Це чудова нагода примножити те, що ми вже маємо, та закласти фундамент для нової, більш  потужної співпраці, яку пропонує нова епоха. У листопаді 2016 року, Благодійний Фонд Порошенка та Міжнародна торгова палата Шовкового Шляху підписали перший грантовий договір в рамкам ініціативи «Один пояс – один шлях», в результаті якої понад 350 українських школярів уже цього року отримали можливість навчатися на сучасному комп’ютерному обладнанні», - підкреслила Марина Порошенко.

У рамках Тижня Китайсько-українського культурного обміну пройде форум співробітництва, перший молодіжний форум Україна-Китай, низка заходів на тематику культури та міст Шовкового шляху, а також шкільний конкурс «Міст китайської мови». 

Версія для друку
16
від 21.04.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»