Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Літературний бренд України

 

 

Автор відомий своїми сатирично-іронічними віршами, романами, есеями та скандальними п’єсами. Його твори перекладено на десятки мов світу. Олександр Ірванець сценарист фільму «Поводир», його п’єси з успіхом ставляться в театрах Німеччини, Польщі та України. Знаний як сатирик та автор роману «Рівне/Ровно».

Самобутній та іронічний Олександр Ірванець, у притаманній саме йому манері, розповів історії написання того чи іншого твору, пояснив чому саме таку концепцію обрав, коментував реалії сьогодення та висловлював власні думки. Він не з тих, хто може дозволити собі стояти осторонь суспільного життя в Україні. Автор представив свою збірку «Пісні війни» та емоційно декламував з неї кращі вірші, які присутні зустріли гучними оплесками. Він своїм гострим словом постійно спонукає українців до утвердження національної гідності та самосвідомості. Пан Олександр читав свої нові вірші та згадував старі, жартував, розповідав різні моменти зі свого цікавого життя. Його поезії насичені незвичайними та оригінальними римами, дуже влучні та часто набувають ознак афористичності.

Письменник поділився з читачами своїми літературними уподобаннями та планами на майбутнє. По закінченню зустрічі вони ще довго спілкувались, брали автографи та фотографувались. Невелика кількість книг, що була у автора зникла за лічені хвилини, що цілком закономірно. Шанувальники творчості виходили з зустрічі під великим враженням та зазначили, що Ірванець, як завжди, був неповторний.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: