«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Листи з Єрусалиму - подаруйте надію!!!

Тільки зараз в Ізраїлі у нас відкрилися очі і є надія на видужання. Ми бачимо тут відношення, умови, лікарів, а саме головне - людей, які реально виліковуються від цієї страшної хвороби. Якщо вже починати лікуватися - наших коштів вистачить лише на 2-3 міс. І все. Це крапля в морі. Тому є надія попасти в державну Програму та отримати ефективне та повне лікування.

Щоб трошки зменшити біль та пухлину потрібно облучитись. У нас немає можливостей це зробити в Ізраїлі. Відповідна вартість тут становить від 25 тис $ та вище, в Україні – це до 3 тис $.

Намагаємося економити кошти як можемо. Переліт літаком - майже безкоштовно, програма МАУ – Під крилом. З Тель Авіву в Єрусалим знайомий завіз нас безкоштовно. Так і надалі проходять надходження коштів від Вас.

Якщо вже починати лікуватися в Ізраїлі це коштуватиме більше 140 тис. $ на рік. Для нас це є не реальним та не досяжним. Тому змушені вибирати більш прийнятні варіанти та сподіватися на вступ у Програму клініки.

Просимо Вас підтримки, порад та допомоги. Боротьба продовжується і ми максимально намагаємося врятувати Ольги життя. Тим більше вона бореться за виживання і мріє про одужання ! Повірте, вона достойна ! Просто дайте їй шанс і ми ПЕРЕМОЖЕМО !!!

Дякую за ЛЮДЯНІСТЬ !!!

Потрібний Ваш репост, фінансова підтримка та молитва !!!

Картки Приват Банку:
5168 7573 4330 7866 Мамай Оля

Валютні картки:

 

Версія для друку
29
від 20.07.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»