«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Грудня 2017 року

Лікарі вибороли світову першість

Під керівництвом рівненського дерматовенеролога українська збірна отримала срібло на Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів. Футбольна команда медиків, у складі якої є й рівняни, взяла участь у мундіалі, який відбувався iз 8 до 16 липня у місті Леоганг (Австрія).

Цьогоріч капітаном команди став лікар із Рівненського обласного шкірвендиспансеру Сергій Малеш. Також склад команди поповнили ще два рівнянина – хірург з онкодиспансеру Максим Куба та судмедекперт Олександр Возняк із бюро судово-медичної експертизи. Загалом до складу збірної України увійшли медики з восьми областей.
«Наша збірна потрапила в групу з Південною Кореєю, Швецією та Канадою, де ми вибороли друге місце. У чвертьфіналі ми виграли у збірної Каталонії, а у півфіналі обіграли шведів. Фінал з чехами дав нам друге місце», - розповів Сергій Малеш.
Наразі срібний кубок перебуває у Рівному у капітана команди, а потому мандруватиме тими містами, де живуть лікарі-футболісти збірної.
Українська збірна потрапила в призери вперше. До цього найвищим досягненням було 4 місце на Чемпіонаті Світу в 2015 році, а загалом команда завжди потрапляла у вісімку.