«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Листопада 2018 року

Костопільчанам подарували і призи, і позитивні емоції

1 червня в самому серці Костополя, на вул. Грушевського, 29, відкрився новий мережевий магазин техніки та електроніки «Звонок». Це сучасний магазин, який займає 400 квадратних метрів, де завжди привітні і професійно підковані консультанти зроблять для вас екскурс у світ надсучасних технологій і допоможуть зробити правильний вибір. У нас завжди можна знайти все: від карти пам’яті, блендера до холодильника чи телевізора на 65 дюймів. Все це зроблено для комфорту наших клієнтів, щоб усі покупки зі світу техніки було зручно робити в одному місці – в магазині «Звонок». Це восьмий магазин у мережі, тож досвід компанії дає змогу надавати послуги високого ґатунку.

Усі, хто зробив свої перші покупки в магазині «Звонок» на суму від 1000 гривень, мали змогу взяти участь у розіграші супер-призів від магазину «Звонок» та від генерального партнера компанії «Samsung».

Розіграш супер-призів відбувся о 10 годині 16 червня в центрі Костополя. Магазин «Звонок» розігрував такі супер-призи: крутий телевізор LG на 32 дюйми, потужний блендер SATURN, праску, чайник, ваги на підлогу, а також іншу техніку.

А ще від генерального партнера компанії «Samsung» розігрували пральну машину, мікрохвильову піч та пилосос. Це було просто неймовірно!

Компанія «Звонок» робить завжди більше для свої клієнтів, тож усіх присутніх на розіграші чекала вікторина з приємними подарунками, у який взяли участь усі охочі. Відповідаючи на прості запитання, можна було виграти: мишу комп’ютерну, флешку на 16 GB, навушники, карту пам’яті, пауербанк, пакет налаштувань до смартфона і телевізора, фільтр для води та інші цінні призи.

Що до трьох головних призів від генерального партнера компанії «Samsung », то вони дісталися трьом чарівним жителькам Костополя: Олені Олександрівні, Людмилі Євгеніївні та Людмилі Володимирівні! Тож ми їх щиро вітаємо із цим.

Хтось вірив у свій виграш, хтось навіть не сподівався, а були навіть такі, хто отримав два подарунки. А головний переможець Людмила Володимирівна поділилася з нами своїми відчуттями: «Враження переповнюють. Я ніколи не вигравала такого великого призу і навіть не очікувала на таку удачу».

Компанія «Звонок» щаслива від того, що ми можемо не тільки дарувати гарні призи, а ще й гарні емоції, які в наш час так усім потрібні. Вся команда магазину «Звонок» щиро вітає всіх переможців і анонсує, що на Костопіль чекають нові розіграші. Тож стежте за новинами магазину «Звонок» на сайті кампанії www. zvonok.kiev.ua, а також в групі на Фейсбуці https://www.facebook. com/zvonokSHOP/.

Версія для друку
26
від 29.06.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»