«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Конкурс виграв Віталій Ундір

Четвертим заступником голови ОДА став депутат облради. Претендентів на цю посаду було всього троє. Окрім пана Ундіра, помічник голови Рівненської облради Андрій Лендел та екс-депутат Дубровицької райради від БПП «Солідарність» Олексій Лясковець. Подейкують, що інші претенденти про конкурс просто не знали, адже все відбувалося у дуже стислі терміни.

 Спеціальною умовою конкурсу стало те, що претендент на посаду заступника соціального напряму обов’язково повинен мати науковий ступінь – магістр економічних наук.
- Рішення про створення посади ще одного заступника в голів ОДА приймалося рік тому Урядом. Цей заступник, за задумом, має відповідати за впровадження реформи децентралізації влади, - прокоментував цю особливість радник голови Рівненської ОДА Сергій Мініч.
За результатами співбесіди, принаймні на думку конкурсної комісії, до якої входили апаратники обласної адміністрації, в тому числі й нинішні заступники голови ОДА, найобізнанішим виявився саме Віталій Ундір. Нагадаємо, що до цього часу він керував Департаметом соцзахисту Рівненської ОДА, а ще раніше очолював Острозьку райдержадміністрацію.
Згідно із законодавством, на оформлення протоколу конкурсу комісія по закону має три дні. Далі 10 днів дається на оскарження результатів тими претендентами, хто не згоден із рішенням конкурсної комісії.  Крім того, переможець конкурсу має пройти спецперевірку, яка зазвичай триває місяць.
• Роман Вістенко

Версія для друку
20
від 19.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»