«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Конкурс проектів уже стартував

У середу відбулося засідання конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На попередньому (другому) засіданні 17 березня депутати облради виділили на цей проект 800 тисяч гривень. Такий конкурс проводиться щороку, у ньому можуть брати участь проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, або розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

За останніх шість років завдяки цьому було реалізовано 76 проектів загальною вартістю 9,2 мільйона гривень (зокрема, 2,9 млн. грн. становить співфінансування з обласного бюджету).
Торік переваги надавалися проектам з розвитку підприємництва, енерго- та ресурсозбереження, організації ефективної системи надання соціальних послуг населенню. Завдяки конкурсу в низці населених пунктів було проведено вуличне освітлення, облаштовано дитячі майданчики, впроваджено у закладах енергозберігаючі технології тощо.
Цьогоріч, як зазначили учасники конкурсної ради, виділену з обласного бюджету суму 800 тисяч гривень можуть збільшити – залежно від кількості поданих проектів. Вони також висловили сподівання, що органи влади в районах області будуть переймати ініціативу проведення конкурсу.
- Завдяки децентралізації фінансові ресурси більше зосереджуються на місцях. Тому сьогодні хотіли би бачити, що й міські ради та районні адміністрації у своїх бюджетах закладають кошти на такі ж проекти для громадських організацій, які діють на місцях, - зазначив перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Версія для друку
13
від 31.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»