«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Інопланетяни в Деражному

На незвичайні знахідки натрапили жителі Костопільщини, припускають, що вони мають інопланетне походження. 58-річний житель села Дережне, що в Костопільському районі, Михайло Середа майже два роки тому знайшов у полі, що біля урочища Терешковщина, дивне каміння. Показав знахідку своєму сусіду, теж Середі, але вже Володимиру (в Деражному, до речі, багато людей мають таке прізвище), і на якийсь час забув про неї. Хоча сусід у відповідь похвалився і своє знахідкою – кам’яною сокирою.


А нещодавно Михайло Середа натрапив на статтю в одній із місцевих газет, де розповідалося, що чоловік привіз із Сибіру шмат метеорита. І в нього теж закралася підозра, що знайдене каміння має космічне походження.

– Маю 4 камінці, загальною вагою 575 грамів, кожен із них важить приблизно 180 грам. Вони мають сріблястий відтінок та запах сірки. Думаю, що вони незвичні, бо у них неприродня вага. Ми тут виросли і знаємо, скільки важать звичайні камені, - каже чоловік.
Та й у Деражному був такий період, коли людям поробило дірки в шифері. Цілком можливо, припускає Михайло Середа, що це був метеоритний дощ. Можливо, ці камені саме звідти, а точніше - з іншої планети.
Тож якщо ви, шановні читачі, виявили у себе в дворі, садку, чи на городі щось, на ваш погляд, незрозуміле, звертайтесь до археологів, в поліцію чи просто у газету, як це зробив герой нашої розповіді.
Дана Кордонець

Версія для друку
22
від 01.06.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»