«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Квітня 2018 року

І знову “здравствуйтє”

Затриманого на півмільйонному хабарі Михайла Олійника, який два дні встиг поголовувати у Зорі Рівненського району, суд знову відсторонив від роботи на два місяці.

Зорянський сільський голо­ва Михайло Олійник, якого влітку СБУ затримала за пі­доз­рою в одержанні хабара,  у вів­торок після Різдва вийшов на роботу і приступив до виконання своїх обов’язків. Про це через мережу Фейсбук повідомив зорянський громадський активіст Сергій Делідон.
8 січня закінчився термін ухвали щодо відсторонення Зорянського сільського голови Михайла Олійника від зай­маної посади, а нове судове засідання, з невідомих поки причин, не відбулося. Відповідно, 10 січня на цілком законних підставах Олійник  вийшов на роботу, – пояснив Делідон. У той же день голову на його робочому місці застала і журналістка каналу «Інтер» Інна Білецька. У розмові з нею пан Михайло звернув увагу на те, що «вийшов на роботу з Божою поміччю», а не вийти на роботу не міг, бо на території сільської ради багато проблем і їх треба вирішувати. А наступного дня Михайло Олійник провів засідання виконкому, на якому затвердили нові тарифи на водопостачання. Засідання, як стверджують очевидці, було дуже коротким і тривало менше десяти хвилин. Ми теж намагалися зв’язатися з паном  Михайлом у телефонному режимі, проте секретар попросила передзвонити за хвилин 15, бо в голови, мовляв, відвідувач. А потім слухавки, попри те, що спроб додзвонитися було, щонайменше, десять, вже ніхто не брав. Дуже вже хотілося почути від пана голови, чи не змінилося в людей ставлення до нього, чи відчув він це під час прийому громадян.
Нагадаємо, що Михайла Олійника затримали 16 серпня 2016 року в Рівному на паркувальному майданчику біля Рівненської ОДА при отриманні коштів у сумі  500 000 грн. за сприяння у виділенні землі. Уже на початку вересня чоловік вийшов із СІЗО – за нього внесли заставу в 580 тисяч гривень.
Олійника обрали селищним головою восени 2015 року. Проте виконувати обов’язки голови він став іще навесні того ж року, адже попередній голова подав у відставку, відтак депутата Зорянської сільради Михайла Олійника було обрано секретарем ради та виконуючим обов’язки голови.
Варто зауважити, що Олійник до обрання головою Зорі служив священиком у церкві с. Старожуків (Рівненський район). І вже навіть під час головування у вихідні дні служив у церкві та справляв церковні обряди.
Колегія суддів у середу задовольнила клопотання прокурора Андрія Войтюка і відсторонила обвинуваченого від займаної посади ще на два місяці. Також Михайла Олійника зобов’язали не відлучатися за межі населеного пункту без дозволу прокурора та слідчого, не спілкуватися із депутатами та здати у відповідні органи на зберігання паспорт та документи, які дають можливість виїзду за кордон. Ухвала суду оскарженню не підлягає.
• Василь Бурченя

Версія для друку
2
від 13.01.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»