«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

Герою відкрили меморіальну дошку

У селі Городок, що у Рівненському районі, на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку колишньому учневі закладу – захиснику України Тарасу Прончуку. Хлопець загинув під час проведення антитерористичної операції у лютому цього року. Йому було лише 19…


На подвір’ї школи зібралися рідні й друзі, учні, вчителі, учасники АТО, духовенство, керівництво Рівненської райдержадміністрації. До меморіальної дошки було покладено квіти, пам’ять Героя вшанували хвилиною мовчання, повідомляє прес-служба ОДА.
Тарас Прончук народився шостого серпня 1997 року в селі Хотин Рівненського району Рівненської області. Із 5 до 9 класу навчався у Городоцькій школі, після чого вступив до Рівненського технічного коледжу НУВГП.
До лав Збройних Сил України був призваний у листопаді 2015 року. Тарас Прончук служив на посаді кулеметника батальйону морської піхоти. 16 лютого цього року старший матрос Тарас Прончук загинув від ворожої кулі у зоні проведення АТО під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України.
За самовіддане виконання військового обов’язку Президент України посмертно нагородив Тараса Прончука орденом «За мужність» III ступеня.

Версія для друку
20
від 19.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»