«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Газета Сегодня припинила використовувати пріоритетну викладку від Укрпошти

Сьогодні, 13.06.2018, національна щоденна газета "Сегодня" повідомила Українську Асоціацію Медіа Бізнесу про припинення використання послуги "пріоритетна викладка" від ПАТ "Укрпошта". "Звертаючись до досвіду, що ми набули за півроку співпраці, нажаль, змушені повідомити, що послуга «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань» надається ПАТ «Укрпошта» вкрай неякісно (а саме, відсутнє пріоритетне експонування нашого видання взагалі, відсутнє спеціальне обладнання, експонується далеко не свіжий випуск щоденної газети, тощо: при цьому лише частина поштових відділень виконує умови договору).

 

Ми неодноразово перевіряли якість надаваних послуг, робили фотознімки, зверталися до представників центральної Дирекції ПАТ «Укрпошта», але ситуація не змінилася», - зазначає у своєму листі Директор департаменту управління тиражем ПрАТ «Сьогодні Мультимедіа» Сергій Охріменко. – «Цим листом хочемо застерегти коллег-видавців від подібних проектів, адже виходячи з нашої практики, виконання договірних умов щодо пріоритетної викладки ПАТ «Укрпошта» гарантувати не може».

 

УАМБ направила відповідного листа з проханнями надати розяснення щодо ситуації, яка склалася, до ПАТ «Укрпошта». Звернення ПрАТ "Сьогодні Мультимедіа" та окремі фото, надані газетою «Сегодня» - тут

 

Версія для друку
24
від 15.06.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»