«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Допомога доречна там, де її потребують

Зима прикрасила сніговою периною територію Голишівського дошкільно-навчального закладу, що в Рівненському районі. Під снігом майданчики, гойдалки, доріжки, дерева і покрівля дитячого садка, збудованого майже три десятиріччя тому. Навколо незвична тиша. Та й не дивно. Адже завітали ми до дітей в тиху годину.


– У нас у садочку дві вікові групи, розраховані на 30 діток різного віку. Однак через брак місць і вимогу охопити діток обов’язковою дошкільною підготовкою, нині тут 50 вихованців. Тому, аби вийти зі складного становища, вихователі вимушені ставити в спальнях двохярусні ліжечка, – так розповідає про заклад вихователь Голишівського ДНЗ Вікторія Мазурчак, котра в садочку майже з часу його створення. – Вже тепер є 90 заяв від батьків, які бажають записати діток у дошкільний заклад на наступний рік. Але цими питаннями займається завідувачка – Наталія Пахальчук. Тут у садочку перебувають діти не лише зі Сморжева, а й сусідніх Старожукова, Більова, Дикова і Застав’я. І хоча в останні роки держава значно більше уваги приділяє дошкільному навчанню, є ряд питань, які ДНЗ самотужки вирішити не в силі. Тоді на допомогу діткам та вихователям приходить інвестор. Впродовж останніх років тісно співпрацює із закладом ТОВ «Агрохолдинг Зоря», що входить до Групи компаній «VITAGRO». Нам дуже потрібне це розуміння з боку інвестора, і ми щиро дякуємо «Агрохолдингу Зоря» і надалі надіємося, що будемо співпрацювати на благо наших дітей.
Пані Вікторія показує нам нові енергозберігаючі пластикові вікна, двері, принтер, який також був дуже необхідний в роботі вихователям. Каже, що старі вікна пропускали холод і шум, а ще – їх складно було відкривати. Це при тому, що у дошкільному закладі потрібно двічі на день провітрювати приміщення. Зараз дуже зручно: вікна можна відкривати в різних положеннях, не складно їх мити і провітрювати групи. У приміщеннях ДНЗ тепло і зручно. Двері також мають привабливий естетичний вигляд і зберігають тепло. Жінка посміхається: навіть новорічні подарунки, які системно привозять діткам, – теж приємна і потрібна допомога від ТОВ «Агрохолдинг Зоря».
Поки ми спілкуємося, зі спальні виходить п’ятирічна Софійка і радо розповідає нам про свої дитячі будні. Із дуже серйозної розповіді дівчинки дізнаємося, що тут, у стінах садочка, добре і бавитися, і займатися, і пізнавати світ.
Тут багато друзів, хороші виховательки і вчитися цікаво. А потім важливо кожну мить розповісти мамі. Дівчинка повертається у спальню, де сопуть десятки дитячих носиків, а ми розчищеними зимовими доріжками залишаємо приємний дитячий заклад. Його, як і решту дитячих дошкільних закладів семи сільських рад, на території яких ТОВ «Агрохолдинг Зоря» орендує землі, інвестор і надалі наділятиме своєю увагою та надаватиме різносторонню допомогу.
• Марта Ліснича

Версія для друку
8
від 23.02.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»