«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

Долучилися до проекту «Книга Миру»

Дружина Президента України Марина Порошенко вчора перебувала з візитом у Рівненській області. Перша леді України відвідала Горбаківський НВК, де презентувала загальноукраїнський проект «Книга Миру». Учні закладу разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Рівненська область». Діти учасників АТО поділилися сімейними фотографіями та побажаннями миру Україні.

Дружина Президента розповіла, що «Книга Миру» подорожує різними областями України, і Рівненщина стала вже сімнадцятим регіоном, де вона побувала. Це збірка сімейних фотографій, зроблених у мирні часи, та підписаних дитячими висловами про батьків або про свою країну.
«Ідея створення цієї книги народилася при сумних подіях, які відбулися в Україні після анексії Криму й окупації сходу держави країною-агресором. Найкращі сини України пішли захищати цілісність наших кордонів і мир на нашій землі. І саме побажаннями дітей у цій книзі ми хочемо показати, наскільки ми всі прагнемо миру», - сказала Марина Порошенко.

Версія для друку
5
від 10.11.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»