«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

До свята виготовили солодку «Вишиванку»

Свято вишиванки не лише зігріває та милує око, це свято ще й надихає. У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вирішили відзначити його у дещо новий спосіб. Слухачі – майбутні кондитери разом спільно із працівниками Центру підготували «вишитий» торт. Ідея народилася під час планування майбутнього свята. А втілити її у життя допомогла майстер виробничого навчання, кондитер Світлана Рибачок.

У РЦПТО ДСЗ із самого ранку панувала барвиста піднесена атмосфера. В усіх навчальних відділеннях у цей день стало яскравіше, тепліше і затишніше: усі охочі одягнули вишиванки. Сонячного світла додавали ошатні сукні та святкові сорочки.

Смачною несподіванкою став особливий гостинець – торт «Вишиванка». Весняні мотиви грайливо переплелись у святковому рушнику, вишиванках, барвистому перемазанці та усмішках. Цікаво, що кондитерський виріб складався із декількох кольорових коржів, печива-трубочок та чорносливу. Усе це порізано на акуратні пластинки і складено візерунком, який з’являється, щойно торт розрізають. Накрили - доповнили святковий витвір двома солодкими рушничками та весняними квітами.

Сонячний світлий день подарував гарний настрій,  насолоду та яскраві спомини.

РЦПТО ДСЗ

Версія для друку
20
від 19.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»