«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

До програми «Теплі кредити» залучили більше банків

Тепер «теплі» кредити можна буде отримати не лише в Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку, а й в Приватбанку. Нагадаємо, Уряд продовжив дію програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею.

У цьому році, як і раніше, українці зможуть отримати державну безповоротну фінансову допомогу на впровадження енерго­ефективних заходів у розмірі:
20% - на придбання «негазових» котлів,
35% – для утеплення індивідуального житла,
40% - для ОСББ.
70% - для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.
Цьогоріч стане обов’язковим впровадження комерційного обліку при проведенні заходів з термомодернізації багатоквартирних будинків. Таким чином, ОСББ зможуть контролювати фактичне споживання енергоресурсів по будинку та оцінювати якість впровадження енергоефективних заходів. На них ОСББ зможуть, як і раніше, отримувати 40% безповоротної фінансової допомоги.
Державним бюджетом України на реалізацію програми у 2017 році виділено 400 млн. грн. Це дозволить ще сотні тисяч українців скористатися Урядовою допомогою на утеплення житла та в рази зменшити свої витрати на комунальні платежі.
Активно долучається до державної Програми Рівненщина, де прийняті подібні місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів.
Це додаткова фінансова допомога, оскільки можливо отримати відшкодування одразу з державного та місцевого бюджетів, що в рази здешевлює вартість необхідних матеріалів та обладнання для утеплення.
• Прес-служба ОДА

Версія для друку
6
від 10.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»