«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

До 100-річчя затвердження Тризубу на Рокитнівщині встановили чотириметровий Тризуб

На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до району, з ініціативи місцевої влади звели чотирьохметровий металевий Державний Герб. А виготовили його підприємці. Як розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково. «Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», - звернувся до присутніх керівник району.

Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір привітав мешканців району з новою окрасою.

 

«Особливо приємно, що у цей нелегкий для України час ми відкриваємо і школи, і дитсадки, і лікарні, і пам’ятні знаки. Встановленням цього знаку ми демонструємо свою громадянську позицію. Адже для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. З найдавніших часів Тризуб був своєрідним оберегом. Тому бажаю, щоб він став не лише окрасою, а й оберегом вашого району і області в цілому», - зазначив Віталій Ундір.

За словами заступника голови ОДА, такий Тризуб приваблюватиме й туристів, адже подібних пам’ятників в Україні одиниці.

Присутній на заході представник Генерального штабу полковник Олексій Ноздрачов подякував Рівненщині та, зокрема, Рокитнівщині, за допомогу армії та Луганщині. Адже між Рокитнівською та Новопсковською РДА триває співпраця у рамках угоди, і невдовзі такий же патріотичний пам’ятний знак встановлять і там.

 



Архів новин »

-- Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
7
від 16.02.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»