«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

Цьогоріч на Рівненщині працюватиме понад 180 пришкільних таборів

Планується, що у них відпочинуть близько 20 тисяч учнів. «Працюючи з дітьми у школі, вчителі повинні бачити, хто з них потребує соціальної уваги та підтримки. Таких учнів необхідно максимально залучати до відпочинку в пришкільних таборах. Водночас першочергово оздоровленням необхідно охопити дітей пільгової категорії – сиріт, дітей учасників АТО, Небесної сотні», - звернулася заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко до учасників загальнообласної наради з оздоровчої кампанії 2017 року.


 Найбільше таборів діятиме у Рівненському, Костопільському, Дубенському, Дубровицькому районах, містах Рівному та Дубно.

Пришкільні табори діятимуть впродовж двох тижнів.

У них працюватимуть фахові педагоги, які організовуватимуть змістовний відпочинок та творче дозвілля учнів. Зокрема, для дітей проводитимуть спортивні змагання, ігри, екскурсії, виховні, розважальні та культурно-масові заходи.

На думку Світлани Богатирчук-Кривко, дітей необхідно залучати до більш активного відпочинку. Зокрема, цікавими для старшокласників можуть стати піші подорожі туристичними об’єктами області.

-- Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
12
від 24.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»