«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть автомобілісти і дорожники

З цієї нагоди голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко привітав рівненських шляховиків і вручив їм відзнаки. «У переддень професійного свята я хочу подякувати працівникам дорожнього господарства за їхню щоденну, надзвичайно важливу роботу. Цього року це робити особливо приємно. Адже у 2017 році в Україні ремонтується і будується рекордна кількість доріг. Для Рівненщини це півмільярда реалізованих держаних коштів і більше, ніж 60 кілометрів якісних відремонтованих автошляхів», - звернувся до рівненських дорожників Олексій Муляренко.


Голова ОДА побажав їм натхнення, здоров’я і сили, адже дороги в Україні будуть будуватися і в 2018 році, у чому запевнив Президент України Петро Порошенко. Тому наступного року ще більший акцент буде на будівництві і ремонті доріг, а відновлення мережі автошляхів стане символом України.

-- Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
43
від 27.10.2017р.
  1
Коментарий

олег 2017-11-15 14:06:10

пільги на транспорт пенсіонерам в обл центрах в рази більші ніж в селах чи райцентрах .бо в останніх 1день в місяць чи тиждень безопл проїзд.хоча по Конст в одній групі пенсіонери рівні, що в столиці ,що в селі.останнім теж треба їздити в райлікарню ,райбазар .бо хліб крупи ,банани в селах на 15% дорожчі ніж в обл центрах. та і в обл центрі якщо зрівняти працюючого пенсіонера і непрацюючого то різниця в 5 разів в отрим дотації на проїзд.і середня пенсія в вел містах на 50% більша ніж середня в селах і райцентрах. взяти надорожч варіант- - метро(трол)+трамвай 8грн і 8 назад.16 * 22роб дні =352грн.в місяць(за 11міс 3872 грн бонуса працюючому пенсіонеру). а непрацюючий пенсіонер і з мінімалкою купує харчі в поряд в магазині.і користується проїздом 1день в тиждень, наприклад.тобто 16грн один раз в тиждень,або це 64грн в місяць використовує дотації. тобто при такій радянськ системі дотації багатшого пенсіонера ще більше дотуємо

CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»