«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

«Буща Папороть» - під такою назвою на території Здолбунівського району відбувся етно-еко-фестиваль

Святкування вже стало традиційним для села Буща і щороку збирає чимало люду. Фестиваль об’єднав в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

 

 

До проведення етно-фестивалю долучилися багато учасників та організаторів. Це і місцева влада, і Національний природний парк «Дермансько-Острозький» і волонтери, і місцеві жителі.

Аби туристам було зручно добиратися, по всій дорозі до території фестивалі встановили вказівники.

Ескізи фестивалю розробила здолбунівська художниця Антоніна Колодюк.

 А символом етно-еко дійства «Буща-Папороть» став рідкісний реліктовий вид, занесений до Червоної книги України, – папороть гронянка багатороздільна. Єдине відоме місцезростання її на території національного природного парку «Дермансько-Острозький» знайдене саме в околицях села Буща.

У програмі фестивалю проходять обряди святкування Івана Купала – пускання віночків на воду, хороводи та запалення вогнища.  

Для гостей підготували пішу екскурсію екологічною стежкою «Від Волині до Поділля», а також мандрівку веломаршрутом «Велика пригода в Дермансько-Острозькому національному природному парку».

«Ми вражені від організації фестивалю – чудово облаштована галявина, місточки, спеціальні місця з атрибутами купальськими для селфі, дитячі майданчики, купальська ватра, готель «Під зорями», частування стравами, які 100% є кулінарною спадщиною, катання на конях, чудова концертна програма, купальські дійства! І головне - дуже багато відвідувачів фестивалю!», - поділилася враженнями від фестивалю заступник начальника управління культури і туризму Ярослава Гаврилова.

Прес-служба Рівненської ОДА

Версія для друку
27
від 07.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»