Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Булигу покарали?

Заяву в. о директора Олег Романчук, який, до речі, був 13 років заступником в Олександра Булиги,  зареєстрував, але жодної відповіді претенденту не дав. Мовляв, ситуація зараз є такою, якою вона є – треба почекати. А через кылька днів заявив, що Булига вже переріс посаду директора і йому пора бути генеральним.

Тим часом ситуація з Булигою виглядає дуже цікаво. Чимало депутатів на сесії просто проігнорували голосування при розгляді цього питання, не взявши  в ньому участі. Тобто, тут питання, в першу чергу, до голови облради, який по суті є менеджером цього колективного органу і мав би вплинути на депутатів, аби ті принаймні визначилися і проголосували «за» чи «проти». Але голова злегковажив і в коментарі одній з телекомпаній у звичній йому манері заявив, що якщо депутати не підтримали згадану кандидатуру, то це справа кожного, мовляв, голова не може ні на кого з них впливати.

Марно думати, що відставка пана Булиги пов’язана з тим, що депутати так  зненацька за останні 13 років перейнялися майбутнім музею. З не­офіційних джерел нам стало відомо, що ситація з Булигою є банальною помстою претенденту на посаду директора з боку людей, найближених до скандального  будівництва на Лермонтова, 10. Впливові забудовники зробили це красиво і руками депутатів облради. Професійні, менеджерські і людські чесноти Олександра Булинги тут ні до чого. Свого часу під музеєм зарили 200 тисяч гривень дежавних коштів, бо комусь так хотілося, нині так само комусь захотілося покарати Булигу… «за нєпослушаніє», щоб іншим було зась.  
Натомість колектив Рівненського обласного краєзнавчого музею обурений ситуацією, яка склалася із багаторічним його очільником Олександром Булигою, якого, на їх думку,  не тільки незаконно не затвердили на сесії обласної ради на посаду директора, при тому, що його обрала конкурсна комісія, а й не дають можливості працювати у закладі далі, і звертається з листом-проханням до високопосадовців області дати можливість О. Булизі  працювати в музеї.
• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: