«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

Березнівському лісотехнічному коледжу виповнилося півстоліття

У приміщенні актової зали Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбулися урочисті заходи з нагоди 50-річного ювілею від дня заснування закладу.

На урочисту подію зібралися почесні гості, викладачі, працівники, студенти та випускники закладу. Долучився до святкування ювілею і голова райдержадміністрації Віталій Люшин.
«За десятиліття, що минули, ваш навчальний заклад виріс у потужний науковий центр. Крок за кроком зусиллями педагогів, науковців, організаторів коледж нарощував свій науково-освітній потенціал. Відрадно, що дружній колектив зумів зберегти та примножити свої багаторічні традиції, зміцнити матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал. Усе це вигартувало і зміцнило ваш справді заслужений авторитет і загальне визнання», - зазначив очільник району.
З нагоди свята Віталій Люшин вручив працівникам коледжу почесні грамоти райдержадміністрації.
Прес-служба
Березнівської РДА

Версія для друку
41
від 13.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»