«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Червня 2018 року

Аеропорт до туристичного сезону готовий

Із 2 червня стартують щотижневі авіарейси з Рівного до Анталії (Туреччина). Аби перевірити, чи готове летовище до нового туристичного сезону, до Міжнародного аеропорту «Рівне» завітали голова обласної ради Микола Драганчук, його перший заступник Олександр Корнійчук і голова ОДА Олексій Муляренко, повідомляє прес-служба обласної ради. – Рівненський аеропорт готовий приймати літаки, й уже чимало зроблено для того, аби в найближчій перспективі з’явилися рейси не тільки в Туреччину, а й в інші країни та міста.

Зокрема, йде мова, щоб налагодити повітряне сполучення з Єгиптом, Болгарією, Польщею, а також Одесою, – зазначив Микола Драганчук.
Разом із тим, оглянувши територію летовища, голова облради наголосив, що необхідно й надалі осучаснювати як приміщення, так і техніку. Зокрема, обласна рада вже виділила кошти на реконструкцію руліжної доріжки, що дозволить приймати літаки класу «Боїнг». Є передумови, аби летовище  отримало грант на модернізацію інфраструктури, який передбачений  програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.
– Минулого тижня на Рівненщину приїздила делегація з Хмельниччини, яка була приємно вражена станом Рівненського аеропорту та хоче відновлювати свій за його прикладом. І в подальшому для обласної влади розвиток летовища залишатиметься одним із основних пріоритетів,  –  додав Микола Драганчук.

Версія для друку
20
від 19.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»