«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Вересня 2018 року

85 тисяч євро – щоб навчити вирощувати ягоди

За грантові кошти жителів України та Білорусі навчатимуть органічному вирощуванню ягід. Для цього, як повідомляє прес-служба ОДА, створять консультаційний центр, проведуть тренінги та організують поїздки до експериментальних господарств.

Такі заходи передбачені проектом «Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в транскордонних районах України і Білорусі». Його відібрали серед інших в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства Білорусь-Україна.
Проект в Рівненській області реалізовуватиме Національний університет водного господарства та природокористування впродовж 14 місяців. Його загальна вартість майже 85 тисяч євро. Це кошти донорських європейських фондів, серед яких – GIZ.
Як розповідає професор НУВГП та керівник гранту Петро Скрипчук, головною метою проекту є формування бізнес-середовища, яке об’єднає усіх зацікавлених у вирощуванні та переробці ягід.

Версія для друку
4
від 28.01.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»